کد دستوری جهت درخواست ارزیاب : 

Code: *6655*557711#

 

کلیه حقوق این وبسایت برای موسسه ارزیابی خسارت بیمه ای آتی سان پوشش - با شماره ثبت 1922 - با شناسه ملی : 14007703577 می باشد.

 

تست تصادفات خودرو،بسيار كاربردي براي ارزيابان خسارت ،كارشناسان خسارت اتومبيل شركت هاي بيمه و پليس راهور 

جهت دانلود اینجا کلیک نمایید.

 

آیین- آشنایی با بیمه شخص ثالث، از ایجاد مشکلات و گرفتاری در روند فعالیت های روزمره جلوگیری می کند.

 

 

به گزارش سایت تحلیلی-خبری آیین، قانون جدید بیمه شخص ثالث از 29 خردادماه سالجاری در کشور اجرا می شود و لازم است که بیمه گذاران و بیمه گران به نحو موثری با مواد این قانون آشنا

ادامه مطلب: ا...

آیین- آشنایی با بیمه شخص ثالث، از ایجاد مشکلات و گرفتاری در روند فعالیت های روزمره جلوگیری می کند.

 

 

به گزارش سایت تحلیلی-خبری آیین، قانون جدید بیمه شخص ثالث از 29 خردادماه سالجاری در کشور اجرا می شود و لازم است که بیمه گذاران و بیمه گران به نحو موثری با مواد این قانون آشنا شوند

ادامه مطلب: م...

سه سال،سي بوق
چند روز پيش يكي از همكاراني را ديدم كه پس از بازنشستگي ، با همسرش به مالزي رفت تا در كنار فرزند دانشجوي خود در مالزي زندگي كنند.آنها پس از پايان تحصيلات فرزندشان ،همگي به ايران بازگشته اند و براي من جالب بود كه از مشاهدات او درباره طرز رانندگي مردم مالزي بپرسم.  در اتومبيل او داشتم خود را آماده طرح پرسش اول مي كردم كه صداي دلخراش بوق اعتراض يك راننده

ادامه مطلب: س...

 

آیین- آشنایی با بیمه شخص ثالث، از ایجاد مشکلات و گرفتاری در روند فعالیت های روزمره جلوگیری می کند.

 

 

به گزارش سایت تحلیلی-خبری آیین، قانون جدید بیمه شخص ثالث از 29 خردادماه سالجاری در کشور اجرا می شود و لازم است که بیمه گذاران و بیمه گران به نحو موثری با مواد این قانون

ادامه مطلب: آ...

آشنایی با بیمه شخص ثالث، از ایجاد مشکلات و گرفتاری در روند فعالیت های روزمره جلوگیری می کند.
 
 
به گزارش سایت تحلیلی-خبری آیین، قانون جدید بیمه شخص ثالث از 29 خردادماه سالجاری در کشور اجرا می شود و لازم است که بیمه گذاران و بیمه گران به نحو موثری با مواد این قانون آشنا شوند و از تبعات ناآشنایی در این خصوص مصون بمانند. در ادامه سوالی در این باره مطرح شده که توسط مالک اسمعیل زاده عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه، پاسخ داده شده است.
 
سوال: آیا پرداخت خسارت به راننده مست مقصر حادثه که دچار جرح و یا فوت شده، در تعهد بیمه گر و یا صندق تامین خسارت بدنی است؟
پاسخ: در چنین حوادثی که راننده مقصر حادثه مست باشد و در اثر تصادف، دچار جرح ویافوت شود؛ پرداخت خسارت در تعهد بیمه گر و یا صندوق تامین خسارت های بدنی نیست.

 

آیین- آشنایی با روندهاو مسائل مربوط به بیمه شخص ثالث از ایجاد برخی مشکلات و گرفتاری در روند فعالیت های روزمره جلوگیری می کند.

 

 به گزارش سایت تحلیلی-خبری آیین، پس از حوادث رانندگی، معمولا به علت عدم آشنایی با قوانین و همچنین مسائل روانی و جسمی ناشی از حادثه، افراد دچار استرس و دست پاچگی می شوند.

ادامه مطلب: آ...

صفحه1 از2

پنجشنبه, ۲۵ جولای ۲۰۲۴
پنجشنبه, ۰۴ مرداد ۱۴۰۳
پنجشنبه, ۱۸ مُحرم ۱۴۴۶

لینک ها

کارشناسان وبسایت

"مالک اسمعیل زاده"

کارشناس وسایل نقلیه و مشاور بیمه

(عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه)

"غلامعباس یزدانشناس"

کارشناس تصادفات

(کارشناس رسمی دادگستری)

عضویت درخبرنامه

جهت عضویت ایمیل و نام خود را وارد کنید.

کانال رسمی آتیسان در تلگرام

کارشناسی تصادف

گروه همیار 24 :

جهت بهره مندی از خدمات کارشناسی و تحلیل تصادفات و اعلام نظریه کارشناسی به وبسایت www.hamyar24.com مراجعه نمایید - در اسرع وقت کارشناسان سامانه همیار به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.